CRM

Next4biz

Yerli ve Milli Müşteri ilişkileri ve satış pazarlama uygulaması. Crm uygulamalarının en iyilerindendir.

Müşteri İlişkileri Yönetimi ve Satış Pazarlama yönetimi uygulaması

Özgür Yazılım mı? Hayır

Ücretli

Zoho CRM

Zoho Office Suite, kelime işlemci, elektronik tablolar, sunumlar, veritabanları, not alma, wikiler, web konferansı, müşteri ilişkileri yönetimi, proje yönetimi, faturalama ve diğer uygulamaları içeren web tabanlı bir çevrimiçi ofis paketidir.

Satış işlemlerinizi kolaylaştırmaya yardımcı olmak için liderlik ve anlaşma yönetimi, sosyal medya entegrasyonu, otomatik iş akışları ve bölge yönetimi özelliklerini içeren kapsamlı bir CRM'dir.

Özgür Yazılım mı? Hayır

Ücretli

Salesforce

Salesforce merkezi San Francisco, Kaliforniya'da bulunan bir Amerikan bulut tabanlı yazılım şirketidir. Şirket müşteri ilişkileri yönetimi hizmeti sağlar ve ayrıca müşteri hizmetleri, pazarlama otomasyonu, analitik ve uygulama geliştirmeye odaklanan tamamlayıcı bir kurumsal uygulamalar paketi satar. En ekonomik CRM uygulamarından biridir.

Şirket müşteri ilişkileri yönetimi hizmeti sağlar ve ayrıca müşteri hizmetleri, pazarlama otomasyonu, analitik ve uygulama geliştirmeye odaklanan tamamlayıcı bir kurumsal uygulamalar paketi satar.

Özgür Yazılım mı? Hayır

Ücretli

Pipedrive

Pipedrive, satış personelleri tarafından satış personelleri için yapılan ilk CRM platformudur. Kurulumu kolaydır, yurtdışında da tercih edilir.

Pipedrive, artık portföy şirketlerimizin de en çok tercih ettiği satış yönetim aracı. Harika bir program. Kullanımı son derece kolay ve satış sürecinin her adımının takip edilebildiği mükemmel bir araç.

Özgür Yazılım mı? Hayır

Ücretli

SAP

SAP SE, merkezi Walldorf, Almanya'da bulunan, Avrupa'nın en büyük yazılım şirketidir.

Müşteri İlişkileri Yönetimi, müşteri değerini, müşteri sadakatini ve kârlılığı sağlamanıza yardımcı olmaktadır.

Özgür Yazılım mı? Hayır

Ücretli

Bitrix24

Bitrix24, standart bir CRM uygulamasının çok ötesinde yapılandırılmış bir iş geliştirme aracıdır. Tüm müşteri etkileşimlerinizi ve şirket içindeki iletişiminizi tek bir platformdan yönetebilmenize olanak tanır.

5GB'a kadar online kayıt verip, uygulamayı ilk ücretsiz olarak kullanmaya başlıyorsunuz. İstediğiniz kadar kayıt tutabileceğiniz bir uygulama, Android ve IOS'ta mevcut.Nasıl kullanılır ? Bitrix24 bulut tabanlı ve dilerseniz gelişmiş sunucu bazlı kullanabileceğiniz bütünleşik işbirliği çözümlerinin bir arada olduğu bir uygulamadır. Bu sebeple artık müşteri bilgileriniz, dosyalarınızı, proje süreçlerine ait belgelerinizi ayrıca saklamanıza gerek kalmaz.

Özgür Yazılım mı? Hayır

Ücretli

Favro

Takım tabanlı bir CRM uygulamasıdır.

Benim personelimin kafası karışmasın diyenler için ideal bir CRM uygulamasıdır. Genelli takım çalışmaları için çok fazla kullanılır. Müşteri ilişkileri yönetimi ve Satış Pazarlama Yönetimi konusunda popüler uygulamalardan bir tanesidir.

Özgür Yazılım mı? Hayır

Ücretli

Microsoft Dynamics

Dynamics 365, kurumunuzun tamamını işletmenize ve tahmine dayalı, yapay zeka odaklı görüşler aracılığıyla daha iyi sonuçlar sunmanıza yardımcı olan bir akıllı kurumsal uygulamalar kümesidir.

Büyük firmaların kullanımıyla ilgili kolaylıklar sağlar. Türkçe dil eklentisi de mevcuttur. Genellikle büyük projeleri yönetmek için kullanılır.

Özgür Yazılım mı? Hayır

Ücretli

Agile

Dünyada tanınan, ücretsiz deneme tanıyan bir CRM uygulamasıdır. Çok kullanışlı bir ara yüzü vardır.

Ekip çalışması için uygun ve satışları görselleştirme de çok yardımcı olan bir uygulamadır. Satışı destekler ve pazarlama yönetimini iyi analiz eden kaliteli bir CRM programıdır.

Özgür Yazılım mı? Hayır

Ücretli

Acron SAP CRM

Büyük firmaların kullandığı en kalitesi CRM uygulamarından birisidir. Yurtdışından da satın alınabilir. Çeşitli temsicilikleri vardır. SAP CRM modülüdür.

SAP CRM – Müşteri İlişkileri Yönetimi, müşteri değerini, müşteri sadakatini ve kârlılığı sağlamanıza yardımcı olmaktadır.

Özgür Yazılım mı? Hayır

Ücretli

Hubspot

HubSpot, gelen pazarlama, satış ve müşteri hizmetleri için bir Amerikalı yazılım geliştiricisi ve pazarlamacısıdır. SaaS çalışan bir crm aracıdır.

Müşteri ilişkileri yönetimi için kullanılıyor.

Özgür Yazılım mı? Hayır

Ücretli ve Ücretsiz versiyonları mevcut

Soffront

Raporlaması basit, arayüzü kullanışlı olan bir CRM uygulamasıdır. Avrupa da kullanımı yaygındır. Müşteri ilişkileri yönetimi için destekleyeci bir programdır.

Müşteri ilişkileri yönetimi için kullanılıyor.

Özgür Yazılım mı? Hayır

Ücretli